• Widokówki z werbistami

  Widokówki z werbistami

  Oto okolicznościowe widokówki z werbistami. Chcesz je nabyć? Zatem napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  Read More
 • Pod sztandarem werbistów na Lednicę

  Pod sztandarem werbistów na Lednicę

  Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych wybiera się na tegoroczne spotkanie młodzieży w Lednicy, może przyłączysz się do nas?
  Read More
 • Akcja Kierowców 2017

  Akcja Kierowców 2017

  XXIII Werbistowska Akcja Pomocy na rzecz Misyjnych Środków Transportu wkracza powoli w decydującą fazę.
  Read More

 
    WIADOMOŚCI
 

    W DWÓCH SŁOWACH
PIENIĘŻNO. Znamy już laureatów tegorocznej edycji konkursu "Gdy myślę misje...". Listy nagrodzonych i wyróżnionych znaleźć można TUTAJ.

TORUŃ. W dniach 17-19 maja w Toruniu odbył się IV Międzynarodowy Kongres Azjatycki. W panelu "Religie i wspólnoty religijne współczesnej Azji" wziął udział o. Stanisław Wargacki SVD z wykładem "Religia popularna w Chinach jako przejaw ożywienia religijnego".

PIENIĘŻNO. W dniach 12-14 maja w Misyjnym Seminarium Duchownym w Pieniężnie odbyło się spotkanie rodziców i bliskich kleryków i braci w ślubach czasowych. Fotografie z tego spotkania obejrzeć można na stronie www.seminarium.org.pl.

WARSZAWA. 11 maja o godz. 18.30 w siedzibie SIETAR Polska w Warszawie odbędzie sie prezentacka książki o. Damiana Cichego SVD o uchodźcach w Kościele Katolickim.

WARSZAWA. 9 maja w SGH Warsaw School of Economics odbył się wyklad o. dra Jacka Gniadka SVD zatutyłowany "Antropologiczne podstawy wolnej ekonomii".

CHLUDOWO. Dom Misyjny św. Stanisława Kostki w Chludowie uruchomil nową wersję swojej strony internetowej. Znaleźć ją można pod dotychczas funkcjonującym adresem www.chludowo.werbisci.pl
         POLECAMY        

MEKSYK. O. Wiesław Skowroński SVD, pracujący w Meksyku, został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej "za wybitne zasługi w popularyzowaniu polskiej kultury i historii, za działalność na rzecz środowiska polonijnego w Meksyku".

KRAKÓW. Ojcowie Mirosław Piątkowski SVD i Zdzisław Grad SVD wydali książkę zatytułowaną „Odnowa w Duchu Świętym. Szansa duchowego odrodzenia dla Kościoła i świata”. Książka ukazała się nakładem krakowskiego Wydawnictwa M.
          POLECAMY        


POLSKAPOLSKA    EUROPAEUROPA    AFRYKAAFRYKA
AMERYKAAMERYKA PŁD./PŁN    AZJAAZJA    OCEANIAOCEANIA

gmm2017 logo300px

 

    CZYTELNIA
 

Dialog życia z wyznawcami islamu

islchristDialog życia jest podstawową formą dialogu, który Kościół katolicki prowadzi z innymi religiami. W dialogu codzienności uczestniczyłam z tej racji, iż zostałam posłana przez moje Zgromadzenie Franciszkanek Misjonarek Maryi (FMM) do pracy w Afryce Północnej.

W skład naszej północnoafrykańskiej prowincji wchodzi Algieria, Tunezja i Libia. Najdłużej przebywałam w Libii. Moje świadectwo będzie dotyczyć przede wszystkim tego kraju.

 WKRÓTCE W CZYTELNI
Misyjne impulsy
papieża Franciszka

ZAPRASZAMY
27
maja
Spotkanie misyjne ze św. Małgorzatą (Bytom)
30 czerwca
- 2 lipca
Misyjne Święto Młodych (Nysa)
23
lipca
Finał XXII Akcji św. Krzysztofa (Pieniężno)
3-6
sierpnia
Skupienie rekolekcyjne dla mlodzieży męskiej (Pieniężno)
16
września
13. Zjazd Misyjny Dzieci (Nysa)

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.

 
© Misjonarze Werbiści 2017
Templates by Joomla Perfect and Web Design Builders
Design by : Szymon Gołąbek.