Książka „Z werbistowskiej poczty misyjnej 2017” to kolejne wydanie listów nadesłanych przez naszych misjonarzy do Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie w 2017 roku.

Sprawy i problemy, którymi się zajmują na co dzień oraz niezwykły czas uroczystości i świąt, jak wskazówki zegara odmierzają rytm ich pracy i misyjnej posługi.

Jak to w życiu bywa są dni radosne, smutne czasami tragiczne czy takie zwykłe w czasie których na pozór nic się nie dzieje. Ale czy rzeczywiście tak jest ? Raczej nie bo niezależnie od dnia i pory roku zasiane ziarna wiary, głoszone przez misjonarzy Słowo Boże, sama ich obecność czy posługa miłosierdzia – szkolnictwo, służba zdrowia itp. niezauważalnie przemieniają serca, życie i mentalność podopiecznych naszych misjonarzy. Ich trud możemy porównać do ewangelicznego ziarnka gorczycy, które wpadłszy w ziemię powoli roście aż z czasem stanie się „wielkim drzewem”.

W książce znaleźć można między innymi listy z Argentyny, Demokratycznej Republiki Kongo, Ekwadoru, Ghany, Indii (listy o. Mariana Żelazka SVD), Indonezji, Kolumbii, Kostaryki, Kuby, Papui Nowej Gwinei, Rosji, Togo, Węgier, Zambii, Zimbabwe, 


Red: o. Wiesław Dudar SVD
Tytuł: Z werbistowskiej poczty misyjnej 2017
Stron: 224
Format: 11,5 x 16,8 cm
Cena: 16 PLN (koszt wysyłki wliczono w cenę egzemplarza)


Zamówienia

Referat Misyjny Księży Werbistów - Dział Kolportażu
Pieniężno Pierwsze 19
14-520 Pieniężno
Tel. 55 242 93 20 lub 55 242 92 43
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


0
0
0
s2sdefault