Niepotrzebne laski, balkoniki, kule ortopedyczne? A może środki higieniczne i czystości? Wszystko to można ofiarować pacjentom misyjnych szpitali.

Akcje "Kule nadziei" oraz "Środki czystości i higieny osobistej" prowadzone są przez Referat Misyjny z Pieniężna. Nie są one ograniczone w czasie, więc swoje dary można przesyłać w każdej chwili.


Do końca roku 2010 w ramach akcji KULE NADZIEI przysłano do Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie 1313 sztuk kul ortopedycznych, 217 lasek, 42 chodziki, 32 wózki inwalidzkie oraz dużą ilość środków czystości i higieny osobistej (mydło, proszki do prania, pastę i szczoteczki do zębów). Do tej akcji włączyli się także przyjaciele misji z Węgier. Wszystkie zebrane rzeczy zostały wysłane do szpitala św. Łukasza w Kifangondo i leprozorium „25” w Fundzie w Angoli. Pracujący tam o. Andrzej Fecko SVD i s. Maria Sojka SSpS serdecznie dziękują za te ważne dary i życzliwość okazaną biednym, kalekim i trędowatym mieszkańcom Angoli.

Wszystki zainteresowanych prosimy o kontakt z Referatem Misyjnym Księży Werbistów, Kolonia 19, 14-520 Pieniężno albo z dowolnym domem Misjonarzy Werbistów (zob. Adresy domów werbistowskich w Polsce). W korespondencji prosimy o dopisek "Kule nadziei" lub "Środki czystości".

 
 

Aby pobrać plakat akcji w wysokiej rozdzielczości (2480 x 3507 pikseli)
proszę kliknąc prawym przyciskiem myszy na odnośniku odpowiedniej akcji
i wybrać opcję "Zapisz obraz jako"

Plakat akcji "Kule nadziei"

Plakat akcji "Środki czystości"
 

Bookmark and Share

 
© Misjonarze Werbiści 2017
Templates by Joomla Perfect and Web Design Builders
Design by : Szymon Gołąbek.