PIENIĘŻNO
"Misyjny opatrunek" to nowa akcja Referatu Misyjnego z Pieniężna, której celem jest pomoc szpitalom i placówkom medycznym w krajach misyjnych.

W szpitalach prowadzonych przez misjonarki i misjonarzy w ubogich krajach Afryki i Azji, często brakuje najbardziej podstawowych materiałów medycznych.

Akcja ma na celu zbiórkę opasek dzinych i elastycznych, bandaży, plastrów, siatek opatrunkowych i innych materiałów niezbędnych w każdym szpitalu.

Wszyscy, którzy chcieliby włączyć się w akcję proszeni są o wysyłanie wspomnianych materiałów opatrunkowych na adres Referatu Misyjnego w Pieniężnie. Ważne, by były one w oryginalnych, fabrycznych i sterylnych opakowaniach, gdyż tylko w takiej formie mogą zostać użyte przez misyjnych lekarzy.

W akcję można również włączyć się przekazując ofiarę pieniężną z dopiskiem "Misyjny opatrunek".

Referat Misyjny Księży werbistów
Kolonia 19
14-520 Pieniężno
Tel. 55 242 92 43
Fax 55 242 93 92
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nr konta bankowego
42 1240 1226 1111 0000 1395 9119
(Bank Pekao S.A. Oddz. Elbląg)

Polecamy Akcje

 • Sierociniec Kasih Indah

  Sierociniec Kasih Indah

  Już od ponad 50 lat polscy werbiści pracują w Indonezji. W miejscowości Lewoleba - Lamahora wybudowali sierociniec. Możesz wesprzeć jego funkcjonowanie… WIĘCEJ
 • Znaki wiary

  Znaki wiary

  Krzyżyk, medalik, lub różaniec to ważne elementy pomagające w przeżywaniu i pogłębianiu wiary. Bardzo często to widzialne znaki przynależności do WIĘCEJ
 • 1