Spotkania odwołane lub przesunięte

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne niektóre spotkania i wydarzenia organizowane przez werbistów zostają zawieszone lub przesunięte.
Oto aktualna lista zmian.

  • II Bytomskie Misterium Wielkopostne na Wzgórzu św. Małgorzaty (15 marca) - NOWY TERMIN: 5 kwietnia 2020, godz. 14.30
  • Spotkanie Misyjne ze św. Małgorzatą w Bytomiu (28 marca) - ODWOŁANE
  • XII Modlitewne Spotkanie Rodziny Arnoldowej na Jasnej Górze (17/18 kwietnia) - ODWOŁANE  WIĘCEJ INFORMACJI
  • VII Konkurs Plastyczny "Gdy myślę misje..." - PRZEDŁUŻONY TERMIN  WIĘCEJ INFORMACJI

 

WERBISTOWSKIE PARAFIE

BYTOM.
Zgodnie z dekretem biskupa Jana Kopca, ordynariusza diecezji gliwickiej z dnia 14 marca 2020 (Nr 334/20/A) do 29 marca odwołane zostają wszystkie Msze Św. z udziałem wiernych (zob. TUTAJ).
 W związku z tym nie będą także sprawowane Msze Św. w werbistowskiej Parafii św. Małgorzaty w Bytomiu (więcej: www.bytom.werbisci.pl oraz https://www.facebook.com/bytom.werbisci/)

CHLUDOWO.
W werbistowskiej Parafii Wszystkich Świętych odwołane zostają wszystkie nabożeństwa oraz spotkania parafialne. Duszpasterze proszą, by na Mszach Św. gromadziły się tylko rodziny zamawiające intencję. Więcej informacji na stronie parafii.


NYSA
. W werbistowskiej Parafii Matki Bożej Bolesnej odwołane zostają wszystkie nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Więcej informacji na stronie parafii.


RYBNIK
. W werbistowskiej Parafii Królowej Apostołów, w dniach 13-29 marca zawieszone zostają wszystkie nabożeństwa. Msze święte sprawowane będą tylko z udziałem zamawiających (do odwołania). Więcej informacji na stronie parafii
.


WARSZAWA. Odwołane zostają wszystkie spotkania zaplanowane w werbistowskiej Parafii św. Jadwigi Śląskiej w Warszawie. Zgodnie z dekretem biskupa warszawsko-praskiego odwołane zostają także wszystkie nabożeństwa w parafii, Msze Święte odprawiane będą tylko z udziałem zamawiających, a pogrzeby z udziałem najbliższej rodziny. Więcej informacji na stronie parafii.