Co prawda do końca roku zostało jeszcze dużo czasu, ale Wydawnictwo VERBINUM już teraz proponuje wybór kalendarzy na rok 2019. Jak co roku wydawnictwo przygotowało kalendarze różnych typów i formatów.

W ofercie wydawnictwa znalazły się: kalendarz ścienny "Czas Słowa Bożego", kieszonkowy "Kalendarz Słowa Bożego" oraz "Agenda Biblijna."

czsb2019Czas Słowa Bożego 2019
to ilustrowany kalendarz ścienny w ujęciu miesięcznym z pięknymi fotografiami misyjnymi i nie tylko. Sekcja kalendarza ma formę kolorowego kalendarium liturgicznego. Na odwrocie każdej strony znajduje się zestaw imion przypisanych do poszczególnych dni miesiąca oraz teksty reflekscji o. Jana Cebulskiego SVD. Do 12 kart miesięcznych dodano 4 karty dodatkowe, na których znajdują się informacje o werbistach, siostrach misyjnych i Wydawnictwie VERBINUM.

Więcej informacji


ksb2019Kalendarz Słowa Bożego 2019
to niewielki kalendarz kieszonkowy, który już od 40 lat towarzyszy tysiącom przyjaciół werbistów i dzieła misyjnego w Polsce. W tym roku tematem wiodącym kalendarza jest wspomnienie naszych współbraci męczenników II wojny światowej - błogosławionych ojców Stanisława Kubisty, Alojzego Ligudy, Ludwika Mzyka i br. Grzegorza Frąckowiaka. Zostali oni beatyfikowani w 1999 roku w Warszawie przez Jana Pawła II.

Kalendarz zawiera katolickie kalendarium oraz wszystkie czytania liturgiczne przypadające na dany dzień. W każdym tygodniu znaleźć można także inspirujący cytat.

Więcej informacji


agenda2019Agenda Biblijna 2019
to kalendarz w formie agendy z tekstami biblinymi i miejscem na codzienne notatki. Z Agendy Biblijnej bardzo chętnie korzystają duchowni i świeccy spragnieni codziennego kontaktu z Pismem Świętym. Istotnym jej elementem są komentarze na każdy dzień, które w tym roku przypominają niepodważalną prawdę, że Bóg jest stale z nami i nigdy nas nie opuszcza, a życie ludzkie jest szczególnym darem Bożej miłości i powinniśmy je przeżywać z wdzięcznością.

W Agendzie znajduje się pełny tekst Ewangelii na każdy dzień, a na niedziele i uroczystości teksty wszystkich czytań mszalnych.

Agenda Biblijna 2019 dostępna jest w dwóch formatach: dużym (142x203 mm) i małym (116x166 mm) oraz 4 kolorach oprawy: brązowym, zielonym, niebieskim i bordowym.

Więcej informacji

0
0
0
s2sdefault