Wydawnictwo VERBINUM przygotowało na 2021 rok kolejne wydania swoich popularnych kalendarzy. W tym roku propozycję poszerzył Terminarz Słowa Bożego.

W ofercie wydawnictwa znalazły się także pozycje popularne od lat: Agenda biblijna oraz Kalendarz Słowa Bożego. Wszystkie pozycje zamówić można na stronie Wydawnictwa VERBINUM: www.verbinum.pl

Agenda biblijna, przygotowana w tym roku w 5 kolorach oraz tradycyjnie w 2 formatach, zawiera teksty Ewangelii i krótkie komentarze na każdy dzień, a na niedziele i święta zapoznać się można z wszystkimi czytaniami mszalnymi. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich szukających codziennego kontaktu ze Słowem Bożym. Do tego Agenda oferuje mnóstwo miejsca na notatki przez co jest idealnym rozwiązaniem np. dla biur parafialnych.

Kalendarz Słowa Bożego oraz wydany po raz pierwszy Terminarz Słowa Bożego, to kalendarze kieszonkowe, wydane w formacie 9,5x13 cm. Ich tematem w tym roku jest postać Sługi Bożego o. Mariana Żelazka. W pierwszym, oprócz tradycyjnych informacji o imieninach, świętach czy wspomnieniach liturgicznych, można znaleźć informacje o czytaniach na każdy dzień. W drugim nie znajdziemy informacji o czytaniach, za to dla każdego dnia mamy więcej miejsca na notatki. Terminarz Słowa Bożego oferuje również przypomnienia o rozliczeniach PIT czy też wpłatach do ZUS, co czyni go ciekawym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i osób wykorzystujących go w pracy.

        

        


Zobacz pełną ofertę kalendarzy Wydawnictwa VERBINUM.

 

 

0
0
0
s2sdefault