33 listy misjonarzy i misjonarek znalazły się w najnowszej książce z cyklu “Z werbistowskiej poczty misyjnej” wydanej przez Referat Misyjny z Pieniężna. To już 8. tom serii.

Książka zawiera listy nadesłane w 2021 roku z 18 krajów na wszystkich kontynentach. Ich autorami są werbiści (24 kapłanów i 3 braci misyjnych) oraz 2 siostry Służebnice Ducha Świętego.

Tradycyjnie misjonarze dzielą się codziennymi troskami i radościami. Opisują zwykłe misyjne życie oraz chwile radosne, niezwykłe i uroczyste. Piszą o planach na przyszłość, choć z powodu nadal panującej pandemii Covid-19, wiele rzeczy uległo zmianie i nie jest już tak jak było. A jak będzie? Czas pokaże.

W książce znajdują się listy z Angoli, Demokratycznej Republiki Konga, Ghany, Madagaskaru, Togo, Ugandy, Zambii, Zimbabwe, Papui Nowej Gwinei, Filipin, Indonezji, Argentyny, Boliwii, Kolumbii, Meksyku, Panamy, Węgier i Rosji.

- Życząc miłej lektury zachęcam do gorliwej modlitwy w intencji misjonarzy oraz o dar nowych powołań misyjnych - pisze we wstępie o. Wiesław Dudar SVD, dyrektor Referatu Misyjnego w Pieniężnie. - Ciesząc się z wyniesienia na ołtarze Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego 12 września 2021 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, możemy nasze modlitwy w tych intencjach zanosić przez Jego wstawiennictwo. Błogosławiony Stefanie, wypraszaj nam dar nowych i świętych powołań misyjnych!

Red: o. Wiesław Dudar SVD
Tytuł: Z werbistowskiej poczty misyjnej 2020
Stron: 184
Format: 11,5 x 16,8 cm
Cena: 16 PLN (koszt wysyłki wliczono w cenę egzemplarza)


Zamówienia

Referat Misyjny Księży Werbistów - Dział Kolportażu
Pieniężno Pierwsze 19
14-520 Pieniężno
Tel. 55 242 93 20 lub 55 242 92 43
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www pomocmisjom.werbisci.pl