logo nowe strefasvd03

Strefa SVD przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla współbraci werbistów, choć nie jest wymagana przynależność do Polskiej Prowincji!

Jeśli chcesz mieć dostęp do publikowanych tu treści musisz mieć konto w serwisie.
Aby je otrzymać wypełnij poniższy FORMULARZ REJESTRACYJNY.


Twoje podstawowe dane:

Dane weryfikacyjne


Oświadczenie użytkownika

W związku z założeniem konta użytkownika w STREFIE SVD wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych .
Jestem świadomy, że moje dane są wykorzystywane przez Administratora serwisu jedynie do przesyłania informacji wewnętrznych dotyczących działalności Zgromadzenia Słowa Bożego.

Zgadzam się, by w ramach STREFY SVD przechowywane były następujące dane wpisywane w powyższym formularzu:
* imię i nazwisko
* adres email
* nazwa użytkownika
* hasło użytkownika

Dane wpisywane w innych polach (rok urodzenia, miejsce urodzenia, rok złożenia ślubów zakonnych) służą jedynie weryfikacji, czy użytkownik ma prawo korzystać ze STREFY SVD. Nie są one w żaden sposób przechowywane i przetwarzane.

Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż w każdej chwili przysługuje mi prawo do usunięcia mojego konta i danych ze STREFY SVD. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem serwisu pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Usunięcie konta nastąpi w ciągu 24 godzin.

Więcej informacji o polityce prywatności w naszym serwisie można znaleźć TUTAJ.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com


WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ


Poczta SVD


Logowanie do STREFY SVD