NYSA
Już w najbliższą sobotę, 17 września 2016 roku, w Nysie odbędzie się XII Zjazd Misyjny Dzieci. W tym roku przebiegać on będzie pod hasłem "Bóg jest Miłosierdziem"

W planie spotkania jak co roku przewidziano spotkania w grupach kontynentalnych, Eucharystię, gry i zabawy, loterię z nagrodami i inne atrakcje.

_auto_generated_thumb_

Zjazd Misyjny Dzieci organizowany jest przez wspólnotę werbistowską z Nysy oraz referaty Misyjne z Pieniężna i Nysy. Patronem honorowym imprezy został ks. bp Andrzej Czaja, Ordynariusz Diecezji Opolskiej, zaś patronat nad imprezą sprawuje Polska Prowincja SVD i Werbistowska Szkoła Nowej Ewangelizacji z Nysy.

Od początku istnienia Zjazdu  przygotowaniami kierował o. Mariusz Góryjowski SVD. W tym roku przeznaczony został do posługi w innym werbistowskim domu misyjnym, dlatego będzie to jego ostatni Zjadz Misyjny Dzieci w Nysie. W imieniu wszystkich uczestników składamy Ci Ojcze, serdeczne "Bóg zapłać" za Twoje zaangażowanie i niestrudzoną pracę, by to misyjne święto w Nysie było naprawdę pięknym wydarzeniem.

blog comments powered by Disqus
0
0
0
s2sdefault

Polecamy

  • 1