PIENIĘŻNO
Zapraszamy na finał konkursu misyjnego "Gdy myślę misje...", który odbędzie się 20 maja 2017 roku w Misyjnym Seminarium Duchownym w Pieniężnie.

Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem "Prześladowani chrześcijanie. Mogę im pomóc!".

Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło prawie 400 prac, m. in. z Pieniężna, Braniewa, Nysy, Kietrza, Bydgoszczy, Gliwic, Biłgoraja, Torunia, Koła, Tarnowa.

Pobierz pełną wersję plakatu
(PDF - 3,8 MB)

W czasie uroczystości finałowych zaplanowano Mszę świętą, spotkania z misjonarzami, projekcję filmu misyjnego oraz gry i zabawy zespołowe. Odbędzie się też otwarcie wystawy prac konkursowych, a także będzie możliwośc zwiedzenia Muzeum Misyjno-Etnograficznego.

W przygotowanie konkusu włączyło się Musem Haus Völker und Kulturen z Sankt Augustin w Niemczech, a także Werbistowskie Centrum Migranta Fu Shenfu z Warszawy.

Patronatem honorowym uroczystości finałowe objął bp Jerzy Mazur SVD, ordynariusz ełcki i Przewodniczący Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.

Aby wziąć udział w uroczystościach finałowych prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia uczestnictwa w ceremonii ogłoszenia wyników konkrursu, którą można znaleźć TUTAJ.

0
0
0
s2sdefault

Polecamy

  • 1