Rekolekcje plakat

Zgromadzenie Słowa Bożego od zawsze mocno związane było ze świeckimi. Bez ich duchowego i materialnego wsparcia na rzecz misji, sami niewiele byśmy zdziałali. Mamy tego głęboką świadomość. Od kilku lat w naszym Zgromadzeniu zauważalny jest wzrost liczby osób pragnących, nie tylko wspierać misje, ale podejmować wyzwanie, by żyć charyzmatem św. ojca Arnolda. Chcemy odpowiedzieć na tę potrzebę. Dlatego zapraszamy na dwudniowe rekolekcje, podczas których zgłębimy duchowe aspekty działalności św. o. Arnolda oraz miejsca świeckich w naszym Zgromadzeniu. 

Rekolekcje rozpoczniemy w piątek, 7 grudnia, wspólną kolacją o godzinie 18.00, po której odprawiona będzie Msza św. wraz z wprowadzeniem do rekolekcji, a zakończymy w niedzielę (9 grudnia) po obiedzie. Gościem specjalnym spotkania będzie o. Dariusz Pielak SVD, na co dzień pracujący w Moskwie, który wygłosi trzy konferencje i odpowie na wszelkie pytania.

Jeżeli chciałbyś pogłębić wiedzę o duchowości Zgromadzenia Słowa Bożego, kochasz słowo Boże i pragniesz nim żyć, chcesz lepiej poznać o. Arnolda Janssena i Misjonarzy Werbistów lub fascynuje cię tematyka misyjna i pragniesz bardziej zaangażować się w dzieło misyjne, to te rekolekcje są właśnie dla Ciebie!

Wszelkie szczegóły znajdują się na plakacie poniżej oraz pod tym linkiem. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1924537851140014/. Do zobaczenia już w grudniu w Górnej Grupie! Liczba miejsc jest ograniczona!

Polecamy

  • 1