Z powodu zagrożenia koronawirusem i związaną z tym decyzją władz państwowych, aby nie organizować spotkań dużych grup ludzi, a także w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, odwołujemy XII Czuwanie Modlitewne Rodziny Arnoldowej, które miało się odbyć z 17/18 kwietnia 2020 roku na Jasnej Górze.

W zależności od rozwoju sytuacji postaramy się podać nowy termin spotkania. Nagroda im. o. Mariana Żelazka zostanie wręczona również w innym czasie.

Zapraszamy Was wszystkich tego dnia (piątek, 17 kwietnia 2020 r. o godz. 21.00) na transmisję online lub w TV Apelu Jasnogórskiego z Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej. Co prawda nie możemy się spotkać osobiście, ale w duchowy sposób połączymy się w modlitwie w intencji misyjnego dzieła Kościoła. Rozważanie apelowe poprowadzi o. Sylwester Grabowski SVD Prowincjał Zgromadzenia Słowa Bożego w Polsce lub któryś z misjonarzy werbistów.

Zachęcam do śledzenia naszych stron internetowych: www.werbisci.pl i www.pomocmisjom.werbisci.pl oraz naszego profilu facebookowego (www.facebook.com/misjonarze.werbisci).

Prosimy przekazać tę informację wszystkim, o których Państwo wiecie, że planowali przyjazd w tym czasie na Jasną Górę.

Przez wstawiennictwo Jasnogórskiej Matki Kościoła i naszych świętych patronów prośmy Trójjedynego Boga o łaskę zdrowia dla chorych i zaangażowanych w pomoc i walkę z tym groźnym wirusem.

Uzdrowienie chorych, módl się za nami!

o. Wiesław Dudar SVD
Dyrektor Referatu Misyjnego w Pieniężnie

 

blog comments powered by Disqus
0
0
0
s2sdefault

Polecamy

  • 1