Z powodu różnorodnych utrudnień związanych z pandemią koronawirusa i na prośbę wielu nauczycieli informujemy, że przedłużamy termin nadsyłania prac plastycznych w ramach tegorocznej edycji Konkursu Plastycznego „Gdy myślę misje…”

Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych upływa w piątek 8 maja 2020 roku. Termin ten nie będzie już więcej zmieniany! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w sobotę 23 maja 2020 roku.

Odwołany zostaje jednak Finał Konkursu z udziałem dzieci, rodziców i nauczycieli, który miał odbyć się 23 maja w Pieniężnie. W tym dniu natomiast, jak planowano wcześniej, nastąpi rozstrzygnięcie konkursu, a jego wyniki zostaną opublikowane 23 maja 2020 r. w godzinach wieczornych na stronie internetowej www.muzeumpieniezno.pl.

Dotychczas na tegoroczną edycję konkursu „Gdy myślę misje...” wpłynęło ponad 400 prac dzieci i młodzieży, między innymi z takich miejscowości jak Malbork, Morąg, Przemyśl, Oborniki, Krasocin, Bydgoszcz, Łomża, Lublina, Lidzbark Warmiński, a także z wielu miejscowości Warmii i Mazur.

Polecamy

  • 1