Wiadomości

POLSKA

SBwMZ Banner
-

Słowo Boże w moim życiu

Mówimy o wielu rzeczach. Najczęściej o tych błahych i codziennych, także tych które są nam bliskie i same cisną się na usta. Z pasją opowiadamy o sprawach, które przynoszą nam radość. Szczególne emocje towarzyszą nam, gdy rozmawiamy o rzeczach, które są dla nas ważne – przemieniają nasze życie.

Właśnie taka jest nasza seria biblijna "Słowo Boże w moim życiu". Misjonarze, misjonarki i świeccy związani z werbistami, mówią o swojej relacji ze Słowem Bożym.

Misjonarze Werbiści otoczeni są ludźmi, którzy podążając tropem o. Arnolda i śladami Słowa Bożego, każdego dnia głoszą Dobrą Nowinę o Chrystusie. Niech te krótkie filmiki będą inspiracją do rozmowy na temat Biblii. Niech staną się prostym świadectwem osobistej relacji z Bogiem. Chcemy, aby ten konkretny przekaz, pomógł innym sięgnąć po Księgę Życia i był zachętą do dobrego działania.

Reflekcje, których publikowanie rozpoczęliśmy 20 maja 2018 roku od spotkania z o. Markiem Marciniakiem SVD z Botswany, pojawiać się będą w każdy poniedziałek o godz. 9.00. Zapraszamy!

Krzysztof Kołodyński SVD