Wiadomości

POLSKA

Wspólny taniec na zakończenie 3. turnusu “Wakacji z Misjami”
Taniec na zakończenie 3. turnusu "Wakacji z Misjami" w Ocyplu (fot. Piotr Stopa SVD)

Wspólny taniec na zakończenie 3. turnusu “Wakacji z Misjami”

Wakacje to niesamowity czas radości, beztroski i zabawy oraz doskonała okazja, aby oddać się swoim pasjom. Po raz kolejny podczas 3. turnusu “Wakacji z misjami” w Ocyplu był połączony z warsztatami tanecznym, które poprowadziła szkoła tańca BAILA dance studio z Gdańska. Przeniosła ona uczestników kolonii w niesamowitą podróż po świecie tańca. Dzieci nie tylko poznały różnorodne style taneczne, ale również miały okazję kreatywnie wyrazić siebie. Każda z grup, pod okiem Marty Herkt, doświadczonej instruktorki tańca, mogła odkrywać magię tańca i radość, która płynie z poruszania się w rytm muzyki.

Po kilku intensywnych dniach nauki i przygotowań nadszedł czas na wielki finał. Na zakończenie turnusu wszystkie grupy połączyły swoje układy taneczne w jeden spektakularny występ, który zachwycił rodziców małych tancerzy i całą zgromadzoną publiczność.

Doświadczeni instruktorzy, wspaniała atmosfera, nowe przyjaźnie – to tylko początek przygody z BAILA dance studio. Niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Taniec uczestników 3. turnusu "Wakacji z Misjami" w Ocyplu (fot. Piotr Stopa SVD)

globe element95px ver1Więcej fotografii